21 січня  2014 року  у  Військовому інституті  Київського національного університету імені Тараса Шевченка в рамках факультативного заняття з курсантами випускних курсів спеціальностей “Психологія” та “Політологія була організована зустріч з начальником Соціально-психологічного центру Збройних Сил України, учасником АТО полковником Сергієм Грилюком.

В ході обговорення були розглянуті актуальні проблемні питання за напрямками організації морально-психологічного забезпечення бойових дій, з урахуванням досвіду застосування  Збройних Сил України в антитерористичної операції.

Сергій Грилюк поділився з курсантами особливостями військової служби у зоні АТО,  надав практичні поради щодо попередження порушень військової дисципліни, організації психологічної та інформаційно-пропагандистської роботи у підрозділах.

Під час зустрічі курсанти задали багато питань Сергію Грилюку, на які отримали змістовні відповіді.