Психологічна допомога людям, які отримали посттравматичні стресові розлади внаслідок бойових дій, поранень та стихійних лих.

У Києві проходить читання курсу з надання психологічної допомоги людям, які отримали посттравматичні стресові розлади внаслідок бойових дій, поранень та стихійних лих.

Він організований за сприяння Міністерства оборони України, представників Собору незалежних євангельських церков України та членів Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України.

У заході беруть участь науково-педагогічний склад, слухачі та курсанти Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, представники Військово-медичної академії, Національного університету оборони України, військові психологи, фахівців по роботі з особовим складом, лікарі, капелани, представники релігійних організацій та волонтери.

Заняття з присутніми проводить член Американської академії експертів з травматичного стресу капелан Наомі Пейджет.

В рамках програми висвітлюються питання основ діяльності капеланів та фахівців з надання психологічної допомоги в польових умовах та шляхів подолання конфліктів в кризових ситуаціях.