СЛАВНІ ТРАДИЦІЇ ПОКОЛІНЬ ВО СЛАВУ І В ІМ'Я ПЕРЕМОГИ!

На тижні Київський національний університет імені Тараса Шевченка запропонував студентам провідних вищих навчальних закладів столиці України взяти участь у “Благодійному Віденському балі на підтримку бійців АТО”, і, тим самим, підтримати своїх однокурсників-добровольців та випускників Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, які зараз перебувають в зоні проведення АТО.

У результаті проведення благодійного Віденського балу зібрано близько 38 тисяч гривень, які будуть направлені на закупівлю кровоспинного препарату “Целокс”.

В заході взяли участь: міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов, професійні танцмейстери Сергій Дороговцев та Іванна Маєвська, Київський Академічний Муніципальний Духовий Оркестр під керівництвом головного диригента та художнього керівника В’ячеслава Івановича Коробка, зіркові гості.

Церемонія відкриття балу була здійснена парами дебютантів, серед яких були голова Курсантської Ради, курсант Похольчук Роман та курсант Маноіл Кирил. Також брали участь курсанти: Новіцький Тарас, Ткачик Богдан, Желдаков Антон, Григорчук Сергій, Фугело Олег, Зяблюк Тарас, Зоря Олександр, Строгий Богдан.