Нагородження підполковника Добренького Сергія Александровича

26 листопада 2014 року у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка під час проведення навчально-методичних зборів з фахівцями фінансових органів за значний особистий внесок у розбудову України, сумлінне та бездоганне служіння Українському народу було нагороджено орденом Данила Галицького підполковника Добренького Сергія Олександровича. Начальник фінансового органу 39-го батальйону територіальної оборони забезпечив збереження та вивезення з району бойових дій під постійними обстрілами готівкових коштів у сумі понад два мільйони гривень. Такий факт героїзму та сумлінного ставлення до своїх функціональних обов’язків повинен стати прикладом для наслідування офіцерам, слухачам та курсантам фінансистам.

В урочистій обстановці орден вручив директор Департаменту фінансів Міністерства оборони України генерал-лейтенант Марко І.Ю. Від керівного складу Міністерства оборони України він привітав підполковника Добренького С.О. з героїчним вчинком, побажав міцного здоров’я та продовження служби в лавах Збройних Сил України на керівних посадах фінансових органів.