Курсантська Рада звітує!

22 листопада 2014 року відбулася поїздка до Кмитівської загальноосвітньої спеціальної дитячої школи-інтернату для дітей з вадами розумового розвитку.

Було зібрано багато одягу, канцелярії, іграшок, книжок, а також закуплено необхідну побутову хімію та медикаменти.
З гостинців для малеч ми привезли банани, мандарини, яблука, печиво і цукерки.

Дітки віком до 12 років поринули у світ цікавих спортивних ігор.
А старші вихованці взяли участь у захоплюючому квесті разом з курсантами. На них чекало безліч випробувань, як патріотичного, так і спортивного характеру. Також діти мали змогу поспілкуватися з нами на теми патріотизму та знайти відповіді на такі питання як: що потрібно робити, щоб збудувати могутню та сильну державу? Що означає «любов до України»? Без чого не можливе щасливе майбутнє України? Тощо. Таке спілкування було пізнавальним не лише для учнів, а і для нас усіх.
Наймолодші вихованці Дитячого будинку також не залишися без уваги військових. Курсанти отримали не менше позитивних емоцій ніж самі дітки, адже малеча не шкодувала своїх посмішок і не приховувала свій захват від людини у формі.
По закінченню квестів та ігор на дітей чекала цікава театральна вистава про осінь.

Дарувати дітям радість – добре, а якщо додавати до цього трішечки патріотизму – вдвічі краще.

Окрему вдячність Курсантська Рада висловлює:
Похольчуку Роману Валерійовичу 422-е
Захарчуку Ярославу Вкторовичу 422-е