Зустріч делегації відставних офіцерів-випускників вищих військових навчальних закладів країн-членів НАТО

7 листопада 2014 року у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася зустріч офіцерів та курсантів Військового інституту з делегацією відставних офіцерів-випускників вищих військових навчальних закладів країн-членів НАТО, в ході якої курсанти збагатили свої знання про НАТО.

Під час зустрічі було проведено лекцію на тему євроатлантичної співпраці та її обговорення з курсантською аудиторією. Безліч запитань отримав Глен Грант − антикризовий менеджер, консультант, випускник Королівської військової академії у Сендхерсті (Велика Британія).

Гостям була запропонована оглядова екскурсія Військовим інститутом. У ході зустрічі представники делегації поділилися досвідом та окреслили можливі напрями майбутнього співробітництва.