Збори офіцерів фінансово-економічних органів військових частин Збройних Сил України

2 листопада 2014 року на базі військової частини А0222 (Окремий полк Президента України) під керівництвом начальника Головного фінансово-економічного управління Генерального штабу Збройних Сил України Воробйова І.О. відбулися збори офіцерів фінансово-економічних органів військових частин Збройних Сил України випускників 2014 року та курсантів п’ятого курсу спеціальності «Фінанси і кредит» військового факультету фінансів і права Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

У заході також взяли участь начальник організаційно-планового відділу – начальник управління ГФЕУ ГШ ЗСУ полковник Юрчишин П.В., начальник управління бухгалтерського обліку та звітності ГФЕУ ГШ ЗСУ полковник Бухер О.А., начальник фінансово-економічного управління сухопутних військ Збройних Сил України полковник Житорюк С.О., начальник кафедри фінансів і права кандидат економічних наук підполковник Сизов А.І. та науково-педагогічні працівники  факультету фінансів і права Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка.

В ході зборів основна увага була акцентована на актуальних питаннях прийняття посади начальника фінансово органу військової частини випускниками, розробці посадових обов’язків а також організації фінансово-господарської діяльності військової частини в умовах її повсякденної діяльності та з урахуванням участі в проведенні антитерористичної операції.

Підсумком заходу стало постановка конкретних завдань молодим фахівцям та курсантам щодо удосконалення практичних навичок виконання функціональних обов’язків на визначених посадах фінансових органів військових частин.