10-Й, ЮВІЛЕЙНИЙ! ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИЙ КРОС ПАМ’ЯТІ ПЕРШОГО НАЧАЛЬНИКА ВІЙСЬКОВОГО ІНСТИТУТУ ГЕНЕРАЛ-ЛЕЙТЕНАНТА ЖУКОВА!

Згідно з планом-календарем спортивних заходів Військового інституту 18 жовтня 2014 року на території студентського містечка Київського національного університету імені Тараса Шевченка було організовано і проведено Десятий відкритий чемпіонат Військового інституту з легкоатлетичного  кросу, присвяченого  пам’яті  генерал-лейтенанта  Жукова С.А. У змаганнях брали участь весь особовий склад Військового інституту та вихованці дитячої юнацької спортивної школи “СТАРТ” з легкої атлетики.

За підсумками змагань 37 учасників виконали спортивні розряди. З них: І розряд – 4 військовослужбовці; ІІ розряд – 9 військовослужбовців; ІІІ розряд – 24 військовослужбовці.

У особистому заліку серед жінок місця розподілились наступним чином:

3 місце –солдат Люлько Тетяна Віталіївна з результатом 4 хвилини 02 секунди;

2 місце – солдат Шатковська Ірина Костянтинівна з результатом  3 хвилини 56 секунд;

1 місце –солдат Пономаренко Анастасія Анатоліївна з результатом  3 хвилини 55 секунд.

У особистому заліку серед чоловіків Військового інституту місця розподілились наступним чином:

3 місце –  сержант Синявський Тарас Олеговичз результатом  2 хвилини 58 секунд;

2 місце – солдат Косенко Степан Сергійович з результатом  2 хвилини 56 секунд;

1 місце – солдат Шорсткий Ігор Васильович з результатом  2 хвилини 47 секунд.

За підсумками змагань у загальному заліку серед факультетів Військового інституту переможцем став військовий факультет фінансів і права, ТВО якого є начальника факультету підполковник Дементьєв С.Ю., а серед курсів – підрозділ майора Яковенка Д.С.