ПЕРША ГРУПА СТУДЕНТСЬКОЇ ГВАРДІЇ ЗАВЕРШИЛА ПРИСКОРЕНИЙ КУРС ЗАГАЛЬНОВІЙСЬКОВОЇ ПІДГОТОВКИ

13 жовтня у Актовій залі КНУ відбулося урочисте зібрання Студентської гвардії КНУ з нагоди закінчення прискореного курсу загальновійськової підготовки у ВІКНУ першою групою Студентської гвардії.

Молодим патріотам подякував за розуміння ситуації в країні і бажання бути готовими до її захисту ректор Шевченкового університету академік Леонід Губерський. Своє схвалення ініціативі студенства висловили проректор із науково-педагогічної роботи професор Володимир Бугров, начальник факультету військової підготовки ВІКНУ полковник Віктор Добровольський, голова Координаційної ради Студентської гвардії КНУ Сергій Янчук.

Свій виступ присвятив університетським гвардійцям фольклорний ансамбль ІФ «Роксоланія». Леонід Васильович Губерський наголосив на тому наскільки важливим є зараз відродження патріотичного виховання молоді й побажав першій хвилі «гвардійців» хоча й бути готовими до всього, але щоб їм ніколи не довелося взяти до рук зброю.