ПАМ’ЯТАЄМО, ШАНУЄМО

Сьогодні, 30 вересня 2014 року в 10-ту річницю від дня смерті першого начальника Військового інституту доктора технічних наук, заслуженого працівника народної освіти України, професора, генерал-лейтенанта ЖУКОВА Сергія Анатолійовича на плацу навчального закладу відбувся мітинг на його вшанування.

Розпочався захід з урочистого підйому Державного Прапору України під Держаний Гімн України. Після чого до курсантів звернувся заступник начальника Військового інституту полковник Олександр Приліпко, який коротко розповів про життєву та трудову біографію Сергія Анатолійовича, зазначивши, що саме на таких відданих патріотах своїй Батьківщині, як генерал-лейтенант Жуков С.А. й будується справжня еліта українського війська, надійна безпека громадян та мир у державі.

За встановленою традицією до пам’ятної дошки генерал-лейтенанту Сергію Жукову, яка відкрита у Військовому інституті, було покладено квіти.

По завершенню мітингу особовий склад пройшов в строю урочистим маршем.