Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Економіки та фінансового забезпечення


Завідувач кафедри
кандидат економічних наук, доцент
полковник запасу
МЕДВЕДЄВ ЮРІЙ БОРИСОВИЧ

Кафедра створена у вересні 2011 року у складі факультету військової підготовки. Кафедру очолює кандидат економічних наук, доцент, полковник запасу Медведєв Ю.Б. На кафедрі працюють 5 кандидатів наук, 4 доценти.

Кафедра забезпечує викладання військово-спеціальних предметів: “Фінансове забезпечення військової частини ”, “Грошове забезпечення військовослужбовців та заробітна плата робітників і службовців “.

Головним завданням кафедри є підготовка студентів вищих навчальних закладів, що мають економічний профіль за програмою підготовки офіцерів запасу за військово-обліковою спеціальністю “Фінансове забезпечення і економіка бойової та господарської діяльності військ (сил)”.

Метою проведення військової підготовки є забезпечення Збройних Сил України та інших військових формувань України необхідною кількістю офіцерів запасу за військово-обліковою спеціальністю “Фінансове забезпечення і економіка бойової та господарської діяльності військ (сил)”, для виконання військового обов’язку в запасі, проходження військової служби за контрактом або за призовом осіб офіцерського складу, проходження служби у військовому резерві Збройних Сил та інших військових формувань.

Викладачі кафедри здійснюють навчальний і виховний процес з студентськими групами протягом двох років.

В кінці навчання приймають участь у проведенні польового збору, випускному екзамені у студентів і прийняттю присяги на вірність українському народові.

На кафедрі видано курси лекцій:

Ю.Б. Медведєв, О.М. Чистик, О.П. Остапенко Курс лекцій з предмета фінансове забезпечення військової частини. – К., 2011.

С.М. Ільченко, С.М. Чімишенко, Д.М. Котій Курс лекцій з предмета грошове забезпечення військовослужбовців та заробітна плата робітників і службовців. – К.,2011.

Навчальні посібники:

С.М. Чімишенко Додаткові види забезпечення військовослужбовців. – К.2012. – 105 с.

О.І. Кузьмич, А.І. Сизов Організація та оплата праці працівників військової частини. –К. 2012.

Програма розвитку