Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)
Мова сайту:   Укр.   Eng.  

Кафедра топогеодезичного забезпечення


Начальник кафедри
кандидат технічних наук, доцент
полковник
САВКОВ ПАВЛО АНАТОЛІЙОВИЧ

З набуттям Україною незалежності, у 1993 році було прийнято рішення цивільну картографічну освіту взяти за базову та організувати підготовку військових фахівців за напрямом підготовки бакалаврів "Геодезія, картографія та землевпорядкування".

Перший набір курсантів за цим фахом було здійснено Відділенням військової підготовки разом з географічним факультетом Київського національного університету імені Тараса Шевченка в 1993 році. За місяць до цього в складі першого факультету Відділення військової підготовки Київського національного університету імені Тараса Шевченка була створена кафедра картографії (з 2002 року – кафедра топогеодезичного та навігаційного забезпечення військ, з 2013 року – кафедра топогеодезичного забезпечення). День 16 травня 1993 року і став Днем народження кафедри.

У різні роки кафедру очолювали: кандидат технічних наук, доцент полковник Міхно Олексій Григорович (1993-2007), полковник Сівков Сергій Вікторович (2007-2011), а з 2 грудня 2011 року – кандидат технічних наук, доцент полковник Савков Павло Анатолійович.

Кафедра топогеодезичного забезпечення (ТГЗ) здійснює підготовку військових фахівців за спеціальністю «Геодезія та землеустрій», спеціалізацією «Геоінформаційні системи і технології». Базову освіту майбутні фахівці – курсанти кафедри ТГЗ – отримують на географічному факультеті університету. Спеціальна військова підготовка здійснюється кафедрою топогеодезичного забезпечення Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка.